Hakkımızda

Atlas Turnike Olarak Yeni Nesil %100 Yerli Turnike Sistemleri Üretiyoruz. Paslanmaz, Camlı ve Boyalı Model Turnikelerimiz ile Tasarımda Fark Yaratıyoruz.

Atlas Turnike, %100 yerli firma olup bünyesinde 20 yıllık tecrübesi olan Mühendis ve Uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Sürekli, gelişmekte olan teknolojiyi tüm ürünlerimizde kullanılarak daha dayanıklı, kaliteli ve ekonomik sistemler geliştirmektedir.

Konusunda uzman ARGE departmanı ile her zaman en yenilikçi ve modern turnikeleri tasarımları hızlıca devam etmektedir. Bu tasarımları yeni nesil turnike sistemleri ve çözümleri sağlamaktadır.

Hedefimiz tamamen müşteri memnuniyeti esas alınarak uzman kadromuz ile 7/24 destek vermek ile kalitenin devamını sağlamaktadır.

Atlas Turnike, geçiş kontrol sistemleri ile beraber özel laboratuvar test cihazları da üretmektedir.

Misyonumuz

Turnike Sistemleri pazarında, yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaçlara ve müşteri çeşitliliğine en uygun ürün ve hizmeti sunarak, bulunduğumuz pazarlarda yarattığımız markalaşma ile rekabeti oluşturan firmalardan biri olmak ve ATLAS TURNİKE SİSTEMLERİ çalışanlarının, tedarikçilerinin ve son kullanıcıya ulaşana kadarki süreçte birlikte iş ortaklığı yapmış olduğumuz bayilerimizin mutluluk ve gurur duyduğu, kârlı bir şirket olarak devamlılığı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kontrollü bir yaşam alanı hedefiyle tüketicilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek, güvenilir, yenilikçi, dayanıklı, uzun ömürlü yeni nesil turnike sistemleri çözümleri sunan lider bir şirket olmaktır.

Başarı Faktörlerimiz

Kararlı ve planlı olmak, Esnek olmak, Yenilikçi olmak, Pazar fırsatlarını değerlendirmek, Süreçlerde verimlilik ve hız oluşturmak, Sürdürülebilir olmak…

Değerlerimiz

Güvenilirlik, Etik Kavramı, Saygılı Duruş, Özverili Çalışmak, Sürdürülebilirlik, Verimlilik…

Prensiplerimiz

Müşteri ve tüketici odaklıyız. Uzmanlığa değer veririz. Çalışanların katılımını sağlamak ile birlikte, iş ortaklarımızın mutluluğu ve memnuniyeti bizim için önemlidir. Rekabetçi olmayı severiz…

Adres Bilgisi

Doğan Araslı Bulvarı, Saadetdere Mahallesi
6.Sokak No:114/A, 34513 Esenyurt/İSTANBUL

İletişim Numaraları

Telefon: 0212 428 13 54
Faks: 0212 428 13 58

Konuşmayı Başlat
1
WhatsApp Sipariş Hattı
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz? Yerli İmalat Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.